Produkty z naszych uli

Dostawy w Polsce to zawsze 15 zł, darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 150 zł , a do krajów UE powyżej 700 zł.

miód w plastrach !

Kilka słów o nas…

Produkty z naszych uli, Miód Jana to sposób życia #zerowaste. Takie hasło przyświeca nam , którzy prowadzą pszczoły przez cały sezon. Opieka nad pasieką to ciężka i odpowiedzialna praca. Nagrodą dla nas i Państwa są produkty z niej otrzymywane.

Miód naturalny, a wśród nich wyróżnić trzeba koniecznie miody nektarowe takie jak miód wrzosowy, miód rzepakowy, miód lipowy, miód akacjowy, miód gryczany, miód faceliowy oraz miody spadziowe iglaste i ze spadzi liściastej.

Mamy też kategorię miodów z dodatkami, tutaj pierwsze miejsce zajmuje miód z naturalnymi malinami, ale także miód ze śliwką, miód z orzechami laskowymi, miód z pigwą i wiele innych. Wsród tych miodów oraz tych naturalnych znajdziemy też miody kremowane charakteryzujące się niesamowitą strukturą krystaliczną.

Ponadto znajdzie tutaj beeswax wrap – woskowijki czyli ekologiczne opakowania żywności na bazie naturalnej bawełny oraz wosku pszczelego. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach , a także rozmiarach , nawet takie w które zapakujesz duży chleb i będziesz się cieszył długo jego smakiem.

Produkujemy nastrojowe i zdrowotne świece z wosku pszczelego np tealighty z blaszką i bez dla pełnych wyznawców #zerowaste a, wszystko to zapakowane w ładne i ekologiczne opakowania wysyłkowe.

Specjalną kategorię poświęciliśmy prezentom.

To podstawowe produkty z naszej pasieki, a wszystkie oparte o surowce czerpane prosto z ekologicznego rejonu w którym w którym żyją i pracują nasze pszczóły. Jak wiemy ogromne znaczenie dla naszego otoczenia ma dbałość o nie, przyświeca nam idea #zerowaste.

Warto zauważyć, że lokalizacja pasieki Miód Jana daje gwarancję czystości ekologicznej terenów z jakich zbierają nektar i pyłek nasze pszczoły. W związku z tym produkty z naszych uli zyskują też wyższą jakość.

Wyświetlanie 1–24 z 153 wyników